Tím Odvahy

Bežíme v ústrety dobrým skutkom

Sme nadácia Bátor Tábor a už od roku 2001 pomáhame vážne chorým deťom a ich rodinám. Členovia nášho športového charitatívneho spoločenstva sú naším Tímom Odvahy: zúčastňujú sa rôznych športových podujatí, behov či cyklistických pretekov s cieľom vyzbierať peniaze potrebné na zabezpečenie programov zážitkovej terapie, ktoré nadácia deťom a ich najbližším príbuzným poskytuje zdarma.

Pridajte sa k nám!

Či športujete radi alebo len hľadáte tú správnu motiváciu začať, ste ten správny človek do nášho tímu! Nemusíte mať súťaživosť v krvi, ak ste pripravení zdolať novú výzvu a motivovaní spojiť príjemné s užitočným, športovať pre zdravie a podporiť tým našu misiu: vrátiť detskú bezstarostnosť, zdravé sebavedomie a odvahu bojovať s nepriazňami osudu vážne chorým deťom.

Ako pomáhame?

Fundraising je výzva a zodpovednosť. My to vieme a preto vás v tom nenecháme samých! Máte v nás podporu v každom jednom kroku vášho charitatívneho záväzku. Pomôžeme vám s registráciou na našich stránkach, vyplnením profilu aj s propagáciou. Dostanete bližšie informácie a telefonický aj emailový kontakt na vašu spojku v nadácii. Spolu to zvládneme!

Sme pripravení vyštartovať aj v roku 2022!

Už teraz počítame s účasťou na týchto udalostiach:

 

(zoznam doplníme neskôr)

 

Zapojiť sa však môžete aj účasťou na inom podujatí alebo stanovením vlastnej športovej výzvy. 

 

Motivujte seba k výkonom a vašich priateľov k „adoptovaniu” si vašich odbehnutých kilometrov či zvládnutých výziev finančným príspevkom na adresu nadácie.

 

Pridaj sa k nám!